Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Špionážne sluchadlo

Vysielačky a kom... 80 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 70 €
Sledovať
Dátum: 13. 1. 2019, Typ: Predaj, Stav: Nové, Lokalita: Žilina
PROSÍM NEVOLAŤ. PÍSAŤ EMAIL!

. Umožňuje skrytú komunikáciu s vašim poradcom v reálnom čase.

Princíp tohto Špiónťaháku spočíva v prepojení indukčnej slučky s mobilným telefónom prostredníctvom káblu, ktorý telefón rozpozná ako klasické handsfree. Zvuk z telefónu je pomocou kábla vedený do indukčnej slučky na vašom krku a odtiaľ je bezdrôtovo vysielaný do špeciálneho mikro spy slúchadla neviditeľne umiestneného vo vašom uchu. Zvuk v uchu je veľmi čistý, kvalitný a prispôsobený na to aby ste ho mohli počuť iba vy a nikto iný okolo vás.

Vďaka tejto modernej technológii máte možnosť jednoducho, neviditeľne a bezpečne komunikovať s vaším poradcom na druhej strane telefónnej linky či už slovami alebo prostredníctvom vopred dohodnutých zvukových signálov, ktoré počuje vďaka vysoko citlivému mikrofónu, ktorý priamo na slučke. Pomocou týchto signálov poradca presne zistí to, čo potrebujete vedieť a následne vám odpoveď nadiktuje priamo do ucha.

Tento špeciálny ťahák je možné použiť na skúškach, testoch, na konferencii, v súdnej sieni, na pohovore, atď. Použitie je veľmi jednoduché!!!! Stačí pripojiť Špiónťahák tesne pred tým ako vstúpite do miestnosti, vložíte si do ucha bezdrôtové slúchadlo a vytočíte číslo partnera, ktorý čaká pripravený s potrebným materiálom na poskytnutie pomoci či už v pohodlí domova pri notebooku alebo ukrytý niekde na blízku. Špiónťahák klasik máte takisto možnosť spojiť s MP3 prehrávačom, alebo spustiť nahrávku priamo z moblilného telefónu.

K modelu špiónťahák klasik je v cene špeciálne prispôsobené spy slúchadlo STE02P, ktoré je na rozdiel od klasického STE02 pripravené na použitie aj bez zosilňovača v indukčnej slučke.

Obsah balenia:

1x Spy mikro slúchadlo STE02P (pípadne iný model podľa výberu)
1x Ochranné puzdro pre slúchadlo
1x Špiónťahák klasik slučka (sada v zapínacom obale)
1x Adaptér podľa výberu
2x Batéria do slúchadla SR416SW
1x Obrázkový návod na použitie v Slovenskom jazyku
Predajca:
Karolína
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Žilina
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://mobily.bazar.sk/28881991-spionazne-sluchadlo/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.