Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Kryty a púzdra na mobily - 1 269 ďalších ponúk

Kryt na mobil LG L90 D405N

Nitra
5 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 21. 10. 2019 (č. 30886854)

Predám kryt na mobil LG L90 D405N, čierny, silikónový, nepoškodený, v 100%-nom stave.

Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem.

V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.

Predám kryt na mobil LG L90 D405N, čierny, silikónový, nepoškodený, v 100%-nom stave. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípa...

5 €
Nitra
Zobraziť kontakty